Nabídka pro kolektivy

Vážený pane řediteli, vážená paní ředitelko, vážení pedagogové, milé děti - neváhejte a objednávejte Vaše školní výlety, termíny se rychle plní! Nyní můžete objednávat také pobyt ve wellness nebo sportovní program.

Dovolte, abychom vám nabídli možnost atraktivního školního výletu. Dříve, než si začnete prohlížet naši akční nabídku pro školy a školky, rádi bychom vám představili naše zařízení.

V hale na ploše 2500 m2 se nachází spousta atrakcí, které nabízejí nezapomenutelné zážitky nejen pro děti. Každá představuje jinou planetu, galaxii nebo nebo raketu, takže je možno uskutečnit během jediné návštěvy dobrodružnou cestu vesmírem.

Atrakce v hale podléhají přísným bezpečnostním i hygienickým předpisům. U větších atrakcí je navíc k dispozici náš personál, aby zajistil bezpečnost provozu. Bez problémů tak může u nás celá škola,třída nebo jiný kolektiv dohromady strávit školní výlet bez stresu a přitom si i aktivně odpočinout od všedních školních povinností.

Hala GALAXIE je dostatečně velká, bez problémů tak mohou přijet na výlet nejen školní třídy, ale i celé školy najednou. Obrovskou výhodou našeho zařízení je nezávislost na počasí, což umožňuje naplánovat školní akci s dostatečným předstihem a přitom se nebát, že výlet pokazí špatné počasí. V měsících, kdy se jezdí nejvíce na výlety, je běžné, že kolektivy spojujeme.

+420 571 118 980
[javascript protected email address]