Oslavy narozenin

Oslavy dětských narozenin jsou velmi oblíbené. Spokojené a šťastné jsou nejen děti, ale i maminky, které si narozeninový den své ratolesti užijí v klidu a bez stresu. Připravili jsme pro Vás několik narozeninových balíčků, stačí si jen vybrat. Ke každému balíčku můžeme přidat navíc podle vašich požadavků individuální program tak, aby si vaše dítě a jeho malí hosté tento vyjímečný den opravdu užili.

Narozeninová pozvánka - klikni pro stažení

Zde se můžete informovat o základních narozeninových balíčcích. V návaznosti pak můžete vyplnit on-line objednací formulář. A pak už platí: My organizujeme, vy oslavujete!!!

Všechny narozeninové balíčky obsahují :

  • rezervovaný narozeninový stůl a královské křeslo
  • vstup do parku
  • volný vstup pro narozeninového oslavence* a jednu dospělou osobu
  • od 7 dětí volný vstup pro další dospělou osobu
  • dáreček pro narozeninového oslavence
  • pozvánky s logem GALAXIE pro pozvané hosty ke stažení
  • možnost přinesení vlastního dortu
  • žeton na autíčka


* platí pouze v den narozenin

**AKCE - dospělý doprovod k zúčastněným dětem zdarma - platí pro balíčky Saturn, Jupiter, Ufo a Uran při počtu 5-ti platících dětí. Akce platí do odvolání.

 

Název Popis Út-Pá So-Ne
Merkur narozeninový stůl 159 Kč 199 Kč 
Mars 0.5 l točené limo, popcorn a bonbóny 169 Kč 209 Kč
Venuše 0.5 l točené limo, HOT-DOG s kečupem nebo hořčicí 179 Kč 219 Kč   
Země 0.5 l točené limo, hranolky s kečupem nebo majonézou 189 Kč 229 Kč
Neptun 0.5 l točené limo, hranolky s kečupem nebo majonézou, popcorn 199 Kč 239 Kč
Uran 0.5 l točené limo, hamburger 209 Kč 249 Kč
Saturn 0,5l točené limo, pizza dle denní nabídky 209 Kč 249 Kč
Jupiter 0,5l točené limo, kuřecí nugety s hranolkami 209 Kč 249 Kč
Ufo 0,5l točené limo, kuřecí plátek s vařeným bramborem 209 Kč 249 Kč

Dort Nově nabízíme také speciální narozeninový dort GALAXIE!

Pro náročnější oslavence je možno sestavit speciální balíček Galaxie, který mimo výše zmiňovaných výhod obsahuje libovolný nápoj a jídlo z našeho bohatého jídelního lístku nebo občerstvení podle vlastní chuti.

Narozeninový den je vyjímečný a proto mu u nás můžete dát zcela vyjímečný program. Našim malým oslavencům můžeme mimo rámec nabízených balíčků nabídnout narozeninový dort, různé hry nebo je může při narozeninové oslavě doprovázet maskot haly - opičák BONGO (cena 150 Kč / 30 minut).

NOVĚ nabízíme /od 8 dětí/  holčičí párty s pobytem ve wellness /koupel, masáže/ a klučičí oslavy s turnaji ve fotbálku nebo kulečníku. Párty nemusí končit zavírací dobou Galaxie, ale může se právě v tuto chvíli rozjíždět - diskotéka, druhá večeře, stezka odvahy a nocování přímo v atrakcích. Neváhejte a zkuste tyto novinky, nebudete litovat.

Přijímáme objednávky na narozeninové oslavy v počtu od 5 dětí a více, včetně narozeninového oslavence. Pokud se oslavy zúčastní méně než 5 dětí, musí být přesto tento počet zaplacen. Případné změny v počtu narozeninových hostů je nutné nahlásit nejméně 20 hodin před objednaným termínem oslavy.
Narozeninovou oslavu můžete objednat telefonicky, písemně nebo přes Internet. V každém případě od nás dostanete ústní nebo písemné potvrzení vaší objednávky. Bezplatné zrušení vaší objednávky je možné nejpozději 48 hodin před termínem oslavy. Pokud jste nuceni zrušit oslavu v kratším časovém odstupu a nezadáte si nový termín v průběhu příštích 30 dnů, vyhrazuje si společnost právo fakturace ušlého zisku.

Za bezpečnost dětí zodpovídají rodiče nebo osoby doprovázející narozeninového oslavence.

Objednávka oslavy narozenin

  -  
Merkur
Mars
Venuše
Země
Neptun
Uran
Saturn
Jupiter
Ufo
+420 571 118 980
[javascript protected email address]